Nasza Przychodnia, jako jedna z nielicznych w Polsce, została wyposażona w unikalną wentylację, przepływowe lampy UV, które zapewniają najwyższy stopień jałowości pomieszczeń. Dwa niezależne systemy gazów medycznych rozprowadzone po obiekcie zapewniają szybkość działania w sytuacji kryzysowej i dają niepowtarzalny komfort pracy.

Stworzenie Specjalistycznej Przychodni Weterynaryjnej ORTOVET jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na profesjonalną opiekę weterynaryjną dla Państwa czworonożnych członków rodziny. Jest również spełnieniem zawodowych marzeń. Miejsce stworzone z pasji i zaangażowania, w którym Twój pupil będzie otoczony opieką przez całe życie. Założycielami są lek wet Artur Sokołowski i lek wet Aleksandra Ochal.

lek. wet. Artur Sokołowski ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie w 2006. Już w czasie studiów uczęszczał na staż do całodobowej kliniki w Lublinie, gdzie przez lata zdobywał cenną wiedzę oraz doświadczenie. Po zakończeniu studiów rozwijał swoją pasję jaką jest chirurgia i ortopedia zwierząt i to właśnie w ortopedii podnosi stale swoje kwalifikacje i wdraża nowe światowe rozwiązania. W 2012 otrzymał tytuł specjalisty chirurgii weterynaryjnej. Uczestnik licznych konferencji sympozjów i warsztatów oraz pierwszej w Polsce pionierskiej operacji wszczepienia dwóch endoprotez u psa. Odbył zagraniczny staż w New Jersey w USA. Pionier w dziedzinie medycyny regeneracyjnej małych zwierząt, gdzie z dużym powodzeniem pomógł ponad 200 przypadkom z całego świata. Od lat jest cenionym ortopedą, którego sukcesy i poświęcenie przekładają się na wdzięczność i zaufanie właścicieli małych pacjentów.

lek. wet. Aleksandra Ochal ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie w 2011 roku. Po zakończeniu studiów oraz odbyciu zagranicznego półrocznego stażu w Niemczech, pracowała w największych całodobowych klinikach w Lublinie, gdzie zdobywała doświadczenie i cenną wiedzę z zakresu chorób wewnętrznych małych zwierząt, dermatologii i onkologii oraz rozwijała się jako chirurg. Uczestniczka licznych sympozjów oraz konferencji weterynaryjnych, specjalista z radiologii weterynaryjnej. Dba nie tylko o każdego czworonożnego pacjenta, ale również o właściciela. Pełna ciepła i profesjonalizmu, lekarz z powołania.

NASZ ZESPÓŁ TWORZĄ:

lek. wet. Artur Sokołowski – specjalista chirurgii weterynaryjnej, 

lek. wet. Aleksandra Ochal – specjalista radiologii weterynaryjnej, 

manager Karolina Szczęsna, 

lek. wet. Eleonora Kot – specjalista chorób wewnętrznych psów i kotów potwierdzony europejskim certyfikatem VETCEE,

lek. wet. Patrycja Wysocka,

lek. wet. Grzegorz Zabłocki – anestezjolog, 

asystent lek. wet. Maciej Siennicki,

tech. wet. Natalia Aftyka, 

tech. wet. Olga Czapska

Lublin, 23.03.2023

Na podstawie art. 32 c. pkt. 2 ustawy z dnia 29 listopada 2000 r. Prawo atomowe (t. j. Dz. U. z 2021 r., poz. 1941 z późn. zm.) podaje się do wiadomości poniższy komunikat:

ORTOVET Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna Artur Sokołowski, ul. Sapiehy 2 lok 1A, 20-095 Lublin informuje, że w ostatnich 12 miesiącach, podczas realizacji czynności związanych ze stosowaniem urządzenia wytwarzającego promieniowanie jonizujące w weterynaryjnej pracowni rentgenowskiej małych zwierząt, nie stwierdzono przekroczenia dawek granicznych dla pracowników i osób z ogółu ludności.

Z uwagi na powyższe stwierdza się, że prowadzona przez jednostkę organizacyjną działalność w zakresie narażenia nie miała negatywnego wpływu na zdrowie ludzi i środowisko.
ORTOVET Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna Artur Sokołowski informuje również, że prowadzona działalność związana z narażeniem, nie uwalnia do środowiska substancji promieniotwórczych.

 

 

Kontakt

Adres

UL. Sapiehy 2/1A, 20-095 LUBLIN

Telefon

81 781 01 01

 

E-mail

KONTAKT@ORTO.VET

przychodniaortovet@gmail.com

}

Godziny otwarcia

Poniedziałek -Piątek 09:00-20:00
Sobota - 10:00 - 14:00
Niedziela - zamknięte