Zapraszamy!

weterynarz lublin

W trosce o Państwa pupila oraz wysokie oczekiwania stworzyliśmy profesjonalną placówkę weterynaryjną - ORTOVET. Dla naszych Klientów i ich zwierzaków posiadamy trzy w pełni wyposażone gabinety przyjęć, specjalistyczny blok operacyjny, szpital, pracownię USG i RTG z nowoczesnym sprzętem - radiografia cyfrowa bezpośrednia, która pozwala na szybką i precyzyjną diagnostykę. Oprócz tego dużą poczekalnię z oddzielną strefą dla psa i kota oraz recepcją, w której codziennie przywita Państwa miła i profesjonalna obsługa. Nasi wykwalifikowani lekarze dołożą wszelkich starań, aby każdy problem, z którym do nas przyjdziecie, został rozwiązany. Mamy nadzieję ze już niedługo sami Państwo się o tym przekonacie. 

Nasza Przychodnia, jako jedna z nielicznych w Polsce, została wyposażona w unikalną wentylację, przepływowe lampy UV, które zapewniają najwyższy stopień jałowości pomieszczeń. Dwa niezależne systemy gazów medycznych rozprowadzone po obiekcie zapewniają szybkość działania w sytuacji kryzysowej i dają niepowtarzalny komfort pracy. 

Stworzenie Specjalistycznej Przychodni Weterynaryjnej ORTOVET jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na profesjonalną opiekę weterynaryjną dla Państwa czworonożnych członków rodziny. Jest również spełnieniem zawodowych marzeń. Miejsce stworzone z pasji i zaangażowania, w którym Twój pupil będzie otoczony opieką przez całe życie. Założycielami są lek wet Artur Sokołowski i lek wet Aleksandra Ochal.

lek. wet. Artur Sokołowski ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie w 2006. Już w czasie studiów uczęszczał na staż do całodobowej kliniki w Lublinie, gdzie przez lata zdobywał cenną wiedzę oraz doświadczenie. Po zakończeniu studiów rozwijał swoją pasję jaką jest chirurgia i ortopedia zwierząt i to właśnie w ortopedii podnosi stale swoje kwalifikacje i wdraża nowe światowe rozwiązania. W 2012 otrzymał tytuł specjalisty chirurgii weterynaryjnej. Uczestnik licznych konferencji sympozjów i warsztatów oraz pierwszej w Polsce pionierskiej operacji wszczepienia dwóch endoprotez u psa. Odbył zagraniczny staż w New Jersey w USA. Pionier w dziedzinie medycyny regeneracyjnej małych zwierząt, gdzie z dużym powodzeniem pomógł ponad 200 przypadkom z całego świata. Od lat jest cenionym ortopedą, którego sukcesy i poświęcenie przekładają się na wdzięczność i zaufanie właścicieli małych pacjentów.

lek. wet. Aleksandra Ochal ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie w 2011 roku. Po zakończeniu studiów oraz odbyciu zagranicznego półrocznego stażu w Niemczech, pracowała w najwiekszych całodobowych klinikach w Lublinie, gdzie zdobywała doświadczenie i cenną wiedzę z zakresu chorób wewnętrznych małych zwierząt, dermatologii i onkologii oraz rozwijała się jako chirurg. Uczestniczka licznych sympozjów oraz konferencji weterynaryjnych. Obecnie w trakcie specjalizacji z radiologii weterynaryjnej. Dba nie tylko o każdego czworonożnego pacjenta, ale również o właściciela. Pełna ciepła i profesjonalizmu, lekarz z powołania.

fb